Články

Zde najdete přehledně všechny články, co jsme napsaly. Pokud vás nějaký článek zaujal, napište nám komentář, sdílejte. Pokud vidíte nějaké nesrovnalosti, dejte nám vědět, jak bych to měla příště udělat jinak. Děkuju.!
-NA CO SE PŘIPRAVIT, KDYŽ ZAČNEŠ CHODIT S KOŇAČKOU?-
  • Připrav se na to, že budou všude chlupy. Úplně všude.
  • Její kůň jí bude přednější než vše ostatní. I ty. Bohužel.
  • Bude mluvit jen o koních. O svém koni, o ježdění a o koňácích.
  • Nebude mít na tebe čas. Všechen svůj čas stráví ve stáji, na závodech, na trénincích. S tebou si dá možná půl hodiny v restauraci, nebo doma, ale bude mluvit jen o koních a možná jí to přijde nudné.
  • Má víc oblečení na koně, pro koně, než pro sebe.
  • Nikdy neříkej, že v bytě zase smrdí koně, když přijde domů a začneš k tomu otvírat okno. Je schopna tě za takové chování v nejlepším případě opustit, v tom horším tě zakope někde na zahradě.
  • Svému koni říká "miláčku", "zlato", někdy "šunko", nebo "hajtro". Ona může. Ty jejího koně nikdy neurážej. Nikdy.
  • Všechny peníze utratí za koně. Říkej si, že je lepší, že to utratí takhle, než kdyby to utratila za párty, drogy a nebo chlast.
  • I když řekne, že s koňmi končí, nikdy neskončí. Je to už koňácká nemoc. Skončí možná na pár měsíců, někdy na několik let. Ale vždy se do sedla vrátí.
  • Pokud bude mít někdy děti, musí mít poníka a budou jezdit také. Vám bude chtít podstrčit také nějakého koně. Nebraňte se. Nemá to cenu. Ona to myslí dobře. Nakonec vás nakazí také.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode