Rok 2018, aneb Teoretická škola jezdectví v číslech

31.12.2018 00:42

Rok 2018, aneb Teoretická škola jezdectví v číslech

Pro letošní rok jsme si pro vás připravily takové menší shrnutí v číslech. Co se vlastně událo, vydalo a dokázalo. Tak se na to pojďme podívat:

> Celý tento rok Vás provázelo 9 adminek.

>Poprvé po letech se nám povedlo se 2x setkat i osobně.

>Založily jsme 1 instagramový účet.

>Na něm jsme letos překonaly hranici 1000 followerů.

>Podařilo se nám uspořádat 2 soutěže s výhrami v hodnotě přes 2200,-.

>Překonali jsme hranici 14 tisíc fanoušků.

>Přes 1 000 lidí sdílelo některé naše články a příspěvky.

>Některé naše příspěvky dokázaly oslovit téměř 87 tisíc lidí.

>Podařilo se nám sepsat 98 článků a celkově jsme Vás letos oslovily ve 117 příspěvcích.

>Nasbíraly jsme u příspěvků neuvěřitelných 8742 likes a 2702 komentářů.

> Za celé ty roky jsme měly 0 příspěvků s placenou propagací.

Tohle celé je Teoretická škola jezdectví, která není o číslech, není o nás...je o Vás. O každém jednom z Vás, kteří sledujete tuto stránku, čtete naše příspěvky a reagujete na ně. Teoretická škola jezdectví není jen stránkou o koních, je to rozsáhlá komunita, kterou tvoříte právě Vy! A my vám z celého srdce děkujeme za úžasný a nabitý rok 2018, který byl (snad i pro vás) nějak poučný, nebo vás třeba jen pobavil. S celým admin's teamem se s Vámi všemi loučíme a těšíme se, až se zde setkáme v dalším roce, který bude snad alespoň tak stejně úspěšný jako tento. Tak krásný nový rok, a vstupte do něj jen a jen s pozitivními myšlenkami.

- Adminky TSJ.